Komponenty garážových vrat jsou vyráběny z kvalitních sekcí uznávaných evropských výrobců. Vysoká kvalita zpracování ocelového plechu oboustranně žárově zinkovaného o síle 0,5 mm je doplněna povrchovou úpravou práškovou polyesterovou barvou RAL 9010.

 

Garážová vrata - Kazeta

Pravidelná síť vylisovaných obdélníků vytváří dojem velmi pevných a masivních
vrat, které spolehlivě chrání vše, co je ukryto za nimi. A nejde jen o dojem, protože bezpečnostní pasivní prvky skutečně chrání vrata proti nežádoucím atakům.
Solidní vzhled vrat, který nabízí sekce v designu kazeta, je důvodem, proč se tento typ stal široce oblíbeným řešením u mnoha uživatelů. Nezanedbatelnou výhodou je i snadná aplikace dekorativního prosklení. Profil kazety je vhodný nejen v základním bílém odstínu, ale i ve vhodné barevné kombinaci k fasádě domu. Nejvíce mu však sluší povrchová úprava imitace dřeva, která zvýrazní robustnost.


Garážová vrata - Lamela

Pokud architekt použije dřevěný obklad fasády, jako oblíbený dekorativní prvek, tak volba sekcí v designu lamela je vhodnou volbou, obzvláště v imitaci dřeva, což lze ještě více zvýraznit povrchovou strukturou woodgrain. Ale i základní či jiný vhodný barevný odstín použitý na tento druh vrat zajistí, polehlivý výsledek s dlouholetou užitnou hodnotou.
Uklidňující pravidelné vodorovné linie designu lamela jsou vhodné pro všechny typy domů, protože jednoduchý tvar moderní architektury podtrhnou, zatímco členitější strukturu stavby vizuálně sjednocují.


Garážová vrata - Středová drážka

Garážová vrata sestavená ze sekcí s populární středovou drážkou si našla uplatnění u všech uživatelů, kteří chtějí zdůraznit bytelné a řemeslně dokonale vypracované doplňky domu. A nejedná se jen o vizáž, připočteme-li všechny důmyslné technické detaily, které zajišťují komfort obsluhy a bezpečnost provozu.
Design středová drážka není jen označením tvaru profilu sekce, ale napovídá, že se jedná o zlatou střední cestu mezi sekcemi s bohatším profi lováním a sekcemi jednodušších dezénů. Právě tato vlastnost je zřejmě důvodem, proč je středová drážka tak oblíbenou variantou u mnohých zákazníků, kteří kladou důraz na osvědčená řešení a jednoduchou údržbu.


Garážová vrata - Rovná

Jednoduchá řešení bývají nejúčinnější a jsou nadčasová, protože je už není možno zjednodušovat. Le Corbusier
Rovný panel je vyhledávaným výrobkem pro vyznavače minimalismu v architektuře. Zde platí pravidlo „méně znamená více“. Praktické výhody jednoduchého řešení, jako je snadná údržba, možnost osazení nejrůznějších tvarů okének, aplikace dekorativních nerezových prvků a samozřejmě bohatá nabídka imitací dřeva včetně možnosti barevné úpravy vrat vytváří harmonicky vyvážený design domu.


Garážová vrata - V profil

Jemné prolisy panelu V profil nabízí neotřelou povrchovou strukturu, která zaujme technicistní minimalistickou krásou. Prolisy o šíři 8 mm nebo 16 mm vytváří uhrančivý efekt lomu světla, který je zcela odlišný od vizáže běžných garážových vrat.
Nová generace garážových sekcí V profil vychází vstříc uživatelům, kteří se chtějí odlišit neotřelým designem vrat, které výborně ladí s architekturou v jednoduchém funkcionlistickém stylu. Magického high-tech dojmu je dosahováno už ve standardním stříbrném provedení, ale vhodná volba odstínu ze široké nabídky vzorníků barev RAL a PANTONE, je schopna celkový dojem ještě umocnit.

  

 

Go to top