Vytvořte si moderní zábradlí podle svých představ. Hlavními klady zábradlí stavebnicového systému je jeho příznivá cena, snadná dostupnost, jednoduchá montáž, široká využitelnost a variabilita. Zábradlí je vyrobeno z nerezové oceli, kterou lze používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Hodí se na betonová i montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády.

Nerezové zábradlí s dlouhou životností

Údržba zábradlí je velmi snadná a kvalitní nerez navíc zajišťuje dlouhou životnost. Vybírat je možno z několika různých možností sestavení. Pouze na vás bude záležet, jaký typ výplně v kombinaci s madly a ukotvením na schodiště zvolíte. Samotné provedení zábradlí je zpracováno do nejmenších detailů.

Zábradlí z nerezu do interiéru i exteriéru

Nerezové zábradlí se stalo neodmyslitelnou součástí moderního stylu. Je optimálním řešením pro vnitřní i venkovní prostory. Lze ho kombinovat s dalšími materiály, jako je například sklo či dřevo.

Jaký typ výplně zábradlí si vybrat?

Součástí každého zábradlí je nerezový sloupek, madlo, výplň a spojovací komponenty. A právě výplň je velice důležitým prvkem, který utváří celkovou podobu zábradlí. Proto je třeba výběru výplně zábradlí věnovat zvýšenou pozornost. Nerezové zábradlí z dílny J.A.P. lze kombinovat s výplní skleněnou, prutovou a lankovou. Jakou variantu výplně si vyberete Vy?


REFERENCE

 

 

  

  

 

Go to top